Asseco WAPRO Fakturka

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Asseco WAPRO Fakturka jest nieskomplikowanym programem przeznaczonym do wystawiania nie więcej niż kilkuset faktur, albo paragonów w ciągu miesiąca. W związku z tym jest on idealnym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw. Nie ma możliwości obsługi magazynu, w związku z tym sprawdzi się najlepiej w przypadku firm, gdzie obsługa sprzedaży odgrywa kluczową rolę (a nie magazyn). Właśnie dlatego poleca się korzystanie z niego w sklepach, zakładach usługowych, a także jednoosobowych przedsiębiorstwach w których liczba wystawianych faktur nie jest tak liczna.

Dzięki programowi możliwe jest obsługiwanie jednego podmiotu na jednym stanowisku.

Asseco WAPRO Fakturka nie posiada tak wielu możliwości jak chociażby inne programy używane go fakturowania, jednakże jest to zabieg celowy. Program jest bardzo łatwy w obsłudze, a do tego cechuje go przejrzystość. Przedsiębiorca nie potrzebuje wiele czasu do jego zrozumienia oraz nauki. Tak samo łatwa jest instalacja, gdyż wystarczy jedynie włożyć płytę instalacyjną DVD-ROM (całość trwa około kilkunastu sekund). Wszystkie cechy te sprawiają, że z programu może korzystać nawet osoba, która nie jest biegła w używaniu komputerów. Fakturowanie komputerowe, dzięki Asseco WAPRO Fakturka staje się łatwe oraz przyjemne. Możliwe jest zainstalowanie oraz uruchamianie aplikacji przy pomocy nośników pamięci flash (pamięci USB, kart SD i innych), dzięki czemu przenoszenie danych nie stanowi większego problemu, a do tego możliwe jest używanie jednego programu na kilku komputerach, czyli wszędzie gdzie ma miejsce świadczenie usług.

Jakie dokumenty wystawiane są przy pomocy programu Asseco WAPRO Fakturka:
- faktura VAT, faktura VAT Marża, faktura VAT krajowa w walucie, faktura ProForma,
- rachunki,
- paragony fiskalne,
- korekty,
- przelewy bakowe.

Program posiada kartoteki towarów oraz oferowanych usług, dzięki czemu możliwe jest generowanie listy towarów handlowych bądź usług. Dane te wzbogacone są o wszystkie niezbędne oraz dodatkowe informacje, także ceny (stan magazynowy dla towarów pozostaje nieokreślony). Możliwe jest uzupełnianie kartotek klientów w których znajdują się informacje na temat kontrahentów, a także rejestr faktur i paragonów. W tym rejestrze widnieją wszystkie wygenerowane dokumenty handlowe, dane te są wzbogacone o stan ich rozliczenia. Występuje również rejestr przelewów – to lista przelewów bankowych. Dostępne jest monitorowanie zobowiązań z kontrahentami, a same rozliczenia nie sprawiają większych trudności. Zestawienia wchodzą w skład programu. Dzięki informacjom, które zostają wpisywane do programu można wydrukować wiele zestawień o charakterze graficzno- tekstowym, które w dalszej kolejności mogą przebyć różnorodne zmiany oraz modyfikacje. Mechanizmy dają możliwość uzyskania ważnych dla użytkownika danych.

Program ma możliwość drukowania:
- ofert handlowych,
- list kontrahentów,
- rejestrów dokumentów handlowych, czyli faktur,
- rejestrów VAT sprzedaży,
- rejestrów faktur niezapłaconych,
- rejestrów przelewów,
- sprzedaży w wybranym okresie w układzie asortymentowym,
- sprzedaży w wybranym okresie z wydzieleniem kategorii asortymentowych,
- sprzedaży w wybranym okresie wg klientów.

Asseco WAPRO Fakturka współdziała z programem Asseco WAPRO WF-KaPeR, a także ma możliwość konwertowania informacji do programu Asseco WAPRO WF-Mag. Wersja testowa umożliwia używanie programu przez 30 dni, albo bez jakichkolwiek ograniczeń w przypadku programu DEMO. Dane licencyjne uzyskiwane zostają od Asseco WAPRO.

CENA PROGRAMU WAPRO FAKTURKA:


Cena rocznej licencji programu to 169 zł netto rocznie za 1 stanowisko.

 

Data aktualizacji:
11 Październik 2022

Liczba pobrań:
23

Producent:
Asseco Business Solutions SA

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1054
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 271
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 108
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 174
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 46
Ranking programów do fakturowania »

Asseco WAPRO Fakturka: Opinie i komentarze