Proste Faktury

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs, który sprawia, że zrozumienie oraz obsługa programu Proste Faktury nie wymaga wiele wysiłku oraz czasu. Dotyczy to nawet osób, które z komputerów nie korzystają regularnie. Omawiany program umożliwia wystawianie rachunków oraz różnorodnych faktur.

Chodzi między innymi o faktury VAT, VAT-MP, VAT-RR, VAT marża, pro formy, faktury wewnętrzne oraz korygujące. Istnieje opcja na sporządzanie duplikatów, a także not korygujących, które mogą powstawać w języku polskim oraz innych. Waluty obce również mogą zastępować polskie złotówki.

Dzięki Proste Faktury producenta DuoKomp można sporządzić kartoteki kontrahentów oraz produktów, ale warto mieć na uwadze, że program nie ma możliwości zarządzania magazynem. Dotyczy to także innych produktów tego typu. Program oferuje wprowadzanie zmian graficznych w układzie powstałych dokumentów. Jednakże, warto wiedzieć, iż nie daje on możliwości współpracy z urządzeniami fiskalnymi.

Posiadanie programu Proste Faktury daje możliwość na drukowanie formularzy przelewów. Dodatkowo, program współdziała z pakietem kalkulatorów płacowych, odsetkowych oraz podatkowych. Można skorzystać z wersji angielskiej. Wersja 2.0 posiada bardzo atrakcyjne unowocześnienie, a mianowicie chodzi o możliwość tworzenia dokumentów windykacyjnych. Mowa o przypomnieniach oraz wezwaniach do zapłaty i dodatkowo notach odsetkowych. Istnieje opcja tworzenia faktur oraz rachunków cyklicznych, co jest sporym ułatwieniem w przypadku regularnych kontrahentów.

Data aktualizacji:
02 Marzec 2020

Liczba pobrań:
16

Producent:
DuoKomp

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Demo

Proste Faktury: Opinie i komentarze