Proste Faktury

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs, który sprawia, że zrozumienie oraz obsługa programu Proste Faktury nie wymaga wiele wysiłku oraz czasu. Dotyczy to nawet osób, które z komputerów nie korzystają regularnie. Omawiany program umożliwia wystawianie rachunków oraz różnorodnych faktur.

Chodzi między innymi o faktury VAT, VAT-MP, VAT-RR, VAT marża, pro formy, faktury wewnętrzne oraz korygujące. Istnieje opcja na sporządzanie duplikatów, a także not korygujących, które mogą powstawać w języku polskim oraz innych. Waluty obce również mogą zastępować polskie złotówki.

Dzięki Proste Faktury producenta Twin Points Technologies można sporządzić kartoteki kontrahentów oraz produktów, ale warto mieć na uwadze, że program nie ma możliwości zarządzania magazynem. Dotyczy to także innych produktów tego typu. Program oferuje wprowadzanie zmian graficznych w układzie powstałych dokumentów. Jednakże, warto wiedzieć, iż nie daje on możliwości współpracy z urządzeniami fiskalnymi.

Posiadanie programu Proste Faktury daje możliwość na drukowanie formularzy przelewów. Dodatkowo, program współdziała z pakietem kalkulatorów płacowych, odsetkowych oraz podatkowych. Można skorzystać z wersji angielskiej. Program posiada możliwość tworzenia dokumentów windykacyjnych. Mowa o przypomnieniach oraz wezwaniach do zapłaty i dodatkowo notach odsetkowych. Istnieje opcja tworzenia faktur oraz rachunków cyklicznych, co jest sporym ułatwieniem w przypadku regularnych kontrahentów.

Wersja 3.8 została udoskonalona o weryfikację kontrahentów w bazie VIES oraz możliwość tworzenia pliku JPK-FA w wersji 4.


Data aktualizacji:
24 Październik 2022

Liczba pobrań:
184

Producent:
DuoKomp

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Demo

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1073
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 274
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 110
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 184
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

Proste Faktury: Opinie i komentarze