Faktura Small Business

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Faktura Small Business to program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze, który firma mega-tech kieruje szczególnie do małych i bardzo małych przedsiębiorców, którzy nie mają potrzeby prowadzenia gospodarki magazynowej.

Podstawowe możliwości aplikacji to wystawianie różnych dokumentów sprzedaży (np. Faktury VAT, PRO-forma, Paragony).

Ponad to program pozwala też tworzyć kartotekę dla towarów i klientów, która gromadzi dane i informacje wspomagające użytkownika na etapie tworzenia nowej faktury. Programu Faktura Small Business pomaga również stworzyć druk oferty lub zamówienia dla klientów. Druki te można następnie przekształcić w dokument sprzedaży typu faktura. Wystawione i zapisane dokumenty sprzedaży mogą być później wydrukowane lub zapisane w formatach Adobe PDF, HTML, graficznym JPG lub wysłane do Nabywcy na e-mail.

Darmowa wersja demonstracyjna (trial) programu Faktura Small Business działa bez problemów przez tydzień. Później na KAŻDYM wydruku pojawia się reklama programu w postaci informacji, że jest to DEMO. Za licencję LITE trzeba zapłacić 300zł netto lub nieco mniej, gdy jest w promocji. Wersja z magazynem nazywa się Faktura Small Business Pro i kosztuje jeszcze więcej, cena standardowa to 600zł za rok korzystania z programu od MegaTechu.

Licencja na jedno stanowisko kosztuje:
- 300zł do 400 netto / rok bez magazynu
- 600zł netto / rok z magazynem
+ opcja bazy danych w sieci za 250zł netto za 12mc.
Odnowienie na kolejne 12 miesięcy kosztuje od 120 do 200zł netto w zależności od wersji.

Data aktualizacji:
07 Październik 2022

Liczba pobrań:
49

Producent:
MEGA-TECH

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1105
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 285
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 112
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 190
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

Faktura Small Business: Opinie i komentarze