Faktura Small Business

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Faktura Small Business to program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze, który firma mega-tech kieruje szczególnie do małych i bardzo małych przedsiębiorców, którzy nie mają potrzeby prowadzenia gospodarki magazynowej.

Podstawowe możliwości aplikacji to wystawianie różnych dokumentów sprzedaży (np. Faktury VAT, PRO-forma, Paragony).

Ponad to program pozwala też tworzyć kartotekę dla towarów i klientów, która gromadzi dane i informacje wspomagające użytkownika na etapie tworzenia nowej faktury. Programu Faktura Small Business pomaga również stworzyć druk oferty lub zamówienia dla klientów. Druki te można następnie przekształcić w dokument sprzedaży typu faktura. Wystawione i zapisane dokumenty sprzedaży mogą być później wydrukowane lub zapisane w formatach Adobe PDF, HTML, graficznym JPG lub wysłane do Nabywcy na e-mail.

Darmowa wersja demonstracyjna (trial) programu Faktura Small Business działa bez problemów przez tydzień. Później na KAŻDYM wydruku pojawia się reklama programu w postaci informacji, że jest to DEMO. Za licencję pełną trzeba zapłacić 200zł netto lub nieco mniej, gdy jest w promocji. Wersja z magazynem nazywa się Faktura Small Business Handel i kosztuje jeszcze więcej, cena standardowa to 369zł za rok korzystania z programu od MegaTechu.

Licencja na jedno stanowisko kosztuje:
- 200zł netto / rok bez magazynu
- 300zł netto / rok z magazynem
+ opcja bazy danych w sieci za 200zł netto za 12mc.

Data aktualizacji:
24 Luty 2020

Liczba pobrań:
6

Producent:
MEGA-TECH

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

Faktura Small Business: Opinie i komentarze