DRACO - Faktury VAT

DRACO Faktury VAT jest programem używanym do wystawiania dokumentów sprzedażowych. DRACO Faktura VAT to aplikacja wykorzystywana do wystawiania oraz ewidencjonowania dokumentów sprzedaży. Program powstał z myślą o przedsiębiorstwach usługowych oraz usługowo-handlowych, które nie posiadają gospodarki magazynowej (brak magazynu w programie).

Prezentowany program oferuje szereg możliwości, jak chociażby przygotowywanie faktur VAT oraz korekt, dokumentów sprzedaży, dowodów wpłat KP i wypłat KW, raportów kasowych, dokumentów zleceń, not odsetkowych, wezwań do zapłaty.

DRACO Faktura VAT umożliwia uzupełniania kartotek kontrahentów oraz towarów, a także tworzenie wielu raportów (mowa również o graficznych). Dzięki aplikacji użytkownik może określać metodę numeracji faktur, a także wprowadzać swoje komentarze. Mimo, iż nie obsługuje urządzeń fiskalnych, korzystanie z oprogramowania jest istną przyjemnością. Program został wzbogacony o podręcznik, który ułatwi stawianie pierwszych kroków. Warto mieć na uwadze, że wersja bezpłatna nie posiada wszystkich opcji.

UWAGA!
Program nie jest aktualizowany od kilku lat! Nie zalecamy instalacji z uwagi na duże zmiany prawne w zakresie fakturowania w ostatnich latach.

Data aktualizacji:
23 Czerwiec 2013

Producent:
ksi.pl Sp. z o.o.

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1035
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 264
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 106
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 167
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 44
Ranking programów do fakturowania »

DRACO - Faktury VAT: Opinie i komentarze