e-mikrofirma

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

e-mikrofirma jest małym rządowym programem o podstawowych funkcjach, przeznaczonym do wystawiania faktur oraz ewidencji VAT. Aplikacja powstała z myślą o jednoosobowej działalności gospodarczej, a jej autorem jest Ministerstwo Finansów.

Rządowy program e-mikrofirma nie posiada tak wiele opcji jak inne programy tego typu, jednakże przedsiębiorca mikro znajdzie wszystko czego potrzebuje.

Program emikrofirma daje możliwość tworzenia prostych faktur, ewidencjonowania zakupów, wystawiania raportów kasowych oraz kontrolowania list na których znajdują się faktury sprzedażowe, kosztowe i zestawienia kasy fiskalnej.W programie e-mikrofirma można także generować bazę klientów. Największą zaletą aplikacji jest możliwość przygotowania, a w dalszej kolejności dostarczenia do Ministerstwa Finansów Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). E-mikrofirma funkcjonuje jedynie w systemie Windows, jednakże z biegiem czasu Ministerstwo Finansów planuje dostępność także dla innych platform.

Aplikacje e-mikrofirma oraz Klient JPK_WEB dostępne są na Portalu Podatkowym w zakładce JPK_VAT z deklaracją - Bezpłatne narzędzia.

Data aktualizacji:
04 Luty 2023

Liczba pobrań:
2073

Producent:
Ministerstwo Finansów

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Bezpłatna

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1073
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 274
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 110
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 184
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

e-mikrofirma: Opinie i komentarze

Anonim
21 Luty 2022

nie wiem jakie mam konto w państwa portalu e-mikrofirma.