fakTUR

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Faktur jest niezwykłe prostym w obsłudze programem przeznaczonym do wystawiania faktur. Powstał on z myślą o sektorze MŚP. Dzięki aplikacji można oczywiście wystawiać faktury, faktury UE, paragony, faktury pro forma, faktury wewnętrzne, noty księgowe. Użytkownik może przygotowywać umowę kupna-sprzedaży, a także kosztorys, czyli zestawienie.Program posiada jeszcze więcej opcji, jak chociażby możliwość dokumentowania sprzedaży, która odbywa się w obcych walutach, a z kolei przygotowywane dokumenty mogą powstawać w wielu językach. Faktur daje możliwość na pobieranie kursu walut NBP oraz wprowadzanie na fakturę danych odnośnie użytej tabeli (odbywa się to zupełnie automatycznie). Dokumenty sprzedażowe mogą zostać wydrukowane, albo zapisane w formie pliku HTML bądź PDF, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostarczyć je również jako wiadomość e-mail.

Prezentowany program może przygotowywać raporty sprzedaży, kontrolować faktury, które nie zostały jeszcze uiszczone oraz obsługiwać stan magazynowy. Warto mieć na uwadze, że niemalże wszystkie znajdujące się w programie informacje (między innymi baza klientów, towarów itd.) bez większych problemów mogą być przeniesione do plików CSV. Wersja testowa służy użytkownikowi przez 21 dni.

Cena pełnej wersji programu na jedno stanowisko to 97zł za 12 miesięcy użytkownia programu

Data aktualizacji:
22 Październik 2020

Liczba pobrań:
13

Producent:
MARCOM

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Demo

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1105
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 285
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 112
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 190
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

fakTUR: Opinie i komentarze