fakTUR2

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

fakTUR2 to aplikacja do wystawiania faktur VAT oraz innych dowodów sprzedażowych. Powstał on z myślą o małych oraz średnich firmach usługowych, produkcyjnych oraz handlowych. fakTUR2 umożliwia wystawianie dowodów przeznaczonych dla kontrahentów zarówno z kraju, jak i tych pochodzących z zagranicy, nawet tych, którzy nie są płatnikami VAT Unii Europejskiej.

Z programu fakTUR 2 korzystają specjaliści prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, tacy jak: księgowi, lekarze i prawnicy.

Użytkownikami programu są również firmy budowlane, handlowe i transportowe.

Program fakTUR 2 ostatnio był aktualizowany w 2018 roku, co rodzi obawy związane z jego aktualnością, zalecamy wybór innego aktualnego oprogramowania.

Data aktualizacji:
10 Kwiecień 2020

Liczba pobrań:
51

Producent:
MARCOM

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1073
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 274
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 110
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 184
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

fakTUR2: Opinie i komentarze