Faktura 1! Plus

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Faktura 1! Plus w przeszłości funkcjonowała pod nazwą Faktura Express. Jest to program przeznaczony do wystawiania faktur, a powstał on dzięki inicjatywnie firmy TGSoft. Aplikacja posiada wiele funkcji, które są bardzo rozbudowane, kiedy wziąć pod uwagę, że za program nie trzeba płacić. Jak twierdzi producent jest to program do fakturowania usług, ponieważ nie posiada magazynu!

Aplikacja umożliwia generowanie dokumentów sprzedaży (faktur VAT, paragonów, korekt, pro forma), tworzenie kartotek asortymentowych, a także słownika klientów.

Niewątpliwą zaletą jest możliwość zapisywania faktur do miejsca określanego mianem bufora. W dalszej kolejności dokumenty te mogą zostać wystawione dla kontrahentów. Dzięki Faktura 1! Plus nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pracować w sieci, a osoby posiadające uprawnienia operatorów mogą generować parę dokumentów w tym samym czasie. W oparciu o tworzone dokumenty ma miejsce wystawianie zestawień sprzedaży w oparciu o różne kryteria.

W skład programu wchodzi Generator Raportów, który daje możliwość zmieniania wydruków, albo ewentualnie wprowadzania nowych (wliczając w to graficzne faktury). Jakiś czas temu na rynku pojawiła się najnowsza wersja programu Faktura 1! Plus, który został wzbogacony o jeszcze więcej opcji.

Występują też następujące udogodnienia: rozrachunki z kontrahentami (monitorowanie należności i zobowiązań), Raporty Kasowe i Bankowe, a także współdziałanie z drukarkami fiskalnymi. Dodatkowo, warto mieć na uwadze, że program posiada moduł !Super Druk przeznaczony do przelewów bankowych. Dobrze jest wiedzież, że można skorzystać także z mniej zaawansowanej wersji, która dostępna jest na stronie producenta (chodzi o Faktura 1!).

Program kosztuje 553,50zł !

Data aktualizacji:
20 Wrzesień 2020

Liczba pobrań:
6

Producent:
TGSoft

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Bezpłatna

Faktura 1! Plus: Opinie i komentarze