Faktura 1! Plus

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Faktura 1! Plus w przeszłości funkcjonowała pod nazwą Faktura Express. Jest to program przeznaczony do wystawiania faktur, a powstał on dzięki inicjatywnie firmy TGSoft. Aplikacja posiada wiele funkcji, które są bardzo rozbudowane, kiedy wziąć pod uwagę, że za program nie trzeba płacić. Jak twierdzi producent jest to program do fakturowania usług, ponieważ nie posiada magazynu!

Aplikacja umożliwia generowanie dokumentów sprzedaży (faktur VAT, paragonów, korekt, pro forma), tworzenie kartotek asortymentowych, a także słownika klientów.

Niewątpliwą zaletą jest możliwość zapisywania faktur do miejsca określanego mianem bufora. W dalszej kolejności dokumenty te mogą zostać wystawione dla kontrahentów. Dzięki Faktura 1! Plus nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pracować w sieci, a osoby posiadające uprawnienia operatorów mogą generować parę dokumentów w tym samym czasie. W oparciu o tworzone dokumenty ma miejsce wystawianie zestawień sprzedaży w oparciu o różne kryteria.

W skład programu wchodzi Generator Raportów, który daje możliwość zmieniania wydruków, albo ewentualnie wprowadzania nowych (wliczając w to graficzne faktury). Jakiś czas temu na rynku pojawiła się najnowsza wersja programu Faktura 1! Plus, który został wzbogacony o jeszcze więcej opcji.

Występują też następujące udogodnienia: rozrachunki z kontrahentami (monitorowanie należności i zobowiązań), Raporty Kasowe i Bankowe, a także współdziałanie z drukarkami fiskalnymi. Dodatkowo, warto mieć na uwadze, że program posiada moduł !Super Druk przeznaczony do przelewów bankowych. Dobrze jest wiedzież, że można skorzystać także z mniej zaawansowanej wersji, która dostępna jest na stronie producenta (chodzi o Faktura 1!).

Program kosztuje 615,00zł !

Data aktualizacji:
14 Lipiec 2022

Liczba pobrań:
44

Producent:
TGSoft

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Bezpłatna

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1073
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 274
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 110
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 184
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

Faktura 1! Plus: Opinie i komentarze