Faktura VAT 2022 PRO

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Faktura VAT 2022 PRO jest programem, który posiada wiele przydatnych funkcji oprócz oczywiście wystawiania faktur. Aplikacja umożliwia obsługę magazynu, małej księgowości, CRM, kalendarza, a także organizera. Oprócz wymienionych funkcji można integrować program ze sklepami cieszącymi się niewątpliwa popularnością, jak chociażby Allegro, osCommerce, Prestashop, Magento, VirtueMart.

Faktura VAT 2022 PRO jest najbardziej zaawansowanym produktem firmy RAFSOFT, chodzi między innymi o zastosowane narządzania przeznaczone do obsługi przedsiębiorstwa.

Narzędzia to chociażby możliwość obsługi magazynu, zarządzanie kasą oraz przelewami, a także księgowością (odbywa się drukowanie KPiR oraz deklaracji VAT-7, VAT-7K, VAT-7D, PIT-5, prowadzenie kilometrówki i obsługi składek ZUS).

Aplikacja posiada moduł CRM, kalendarz oraz organizer, możliwa jest integracja z pasażami handlowymi. Przedstawiana aplikacja sprawia, że użytkownicy nie popełniają błędów, gdyż zostają one skontrolowane przed wydrukowaniem. Odbywa się sprawdzenie numerów kont, NIP, REGON oraz innych. Możliwe jest używanie własnej numeracji przedsiębiorcy. Istnieje opcja na skorzystanie z własnego słownika, bilansowanie sprzedaży i zakupów także nie stanowi problemu. Faktura VAT 2022 PRO oferuje generowanie raportów kasowych, używanie własnych szablonów faktur, a także eksportowanie informacji do cieszących się ogromną popularnością formatów (PDF, HTML, JPG oraz XML). Dokumenty wysyłane są mailowo , dodatkowo ma miejsce adresowanie/wysyłanie dokumentów, a także seryjna korespondencja mailowa. W trakcie korzystania z programu można używać również seryjnego drukowania dokumentów i zarządzania fakturami abonamentowymi.

Bardzo ważne jest to, że aplikacja może być obsługiwana w sposób zdalny przy pomocy Internetu bądź lokalnej sieci. Program współdziała z czytnikami kodów kreskowych, drukarkami fiskalnymi POSNET, THERMAL oraz NOVITUS, QUATRO, DELIO lub VIVO, a także kasami ELZAB i POSNET. Kopie bezpieczeństwa także są dostępne i umożliwiają archiwizowanie danych znajdujących się w programie. Opcja ta jest pomocą dla internetowych dysków Google Drive i OneDrive. Należy pamiętać, że wersja testowa Faktura VAT 2022 PRO kończy się po 31 dniach.

Cena licencji PRO programu na jedno stanowisko wynosi 199zł brutto. Cennik uaktualnienia po roku to 179zł.

Data aktualizacji:
20 Wrzesień 2022

Liczba pobrań:
18

Producent:
RAFSOFT

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1073
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 274
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 110
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 184
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

Faktura VAT 2022 PRO: Opinie i komentarze