Fakturka

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Fakturka jest darmowym programem do fakturowania, który jest łatwy w obsłudze, ale nie posiada wielu funkcji oraz możliwości. Umożliwia on przygotowywanie faktur oraz uzupełnianie kartotek kontrahentów, oferowanych produktów oraz usług (z wyjątkiem stanów magazynowych.

Program Fakturka zajmuje się również prowadzeniem nieskomplikowanych rejestrów faktur, które zostały już wystawione. Fakturka mimo swojej prostoty posiada wiele zalet, między innymi edytor wydruków, dzięki któremu wygląd faktury jest decyzją użytkownika, tak samo jak metoda liczenia wartości faktury (do wyboru od cen netto albo brutto).

Kolejna pozytywna cecha związana z programem to fakt, że jest on bezpłatny.

Fakturka oferuje swoim użytkownikom drukowanie przelewu/wpłaty do banku, noty korygującej, nadruku danych na kopertach, a także brak problemów w trakcie wykonywania pracy. Nie pojawiają się także błędy, które są sporym utrudnieniem w przypadku niektórych bezpłatnych programów przeznaczonych do fakturowania.

Data aktualizacji:
04 Maj 2018

Liczba pobrań:
667

Producent:
Piotr Trocewicz

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Bezpłatna

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1054
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 271
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 108
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 174
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 46
Ranking programów do fakturowania »

Fakturka: Opinie i komentarze