Fakturowanie+

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Fakturowanie+ daje możliwość, aby szybko oraz bez większych komplikacji dokumentować sprzedaż oferowanych towarów oraz usług. Jest to program bezpłatny, gdyż powstał specjalnie dla przedsiębiorców, którzy dopiero co stawiają pierwsze kroki w biznesie.

Z programu mogą korzystać także niewielkie przedsiębiorstwa handlowe oraz inne firmy zajmujące się sprzedażą eksportową. Fakturowanie+ sprawdzi się w trakcie zarządzania elastycznego systemu cennikowego.Aplikacja daje możliwość wystawiania faktur sprzedaży krajowych i eksportowych (VAT, proforma oraz faktur korygujących). Dokumenty te mogą być tworzone na podstawie cen brutto oraz netto. Możliwe jest uzupełnianie kartoteki kontrahentów, banków, rachunków bankowych oraz materiałów i obsługa cenników sprzedaży dla wszystkich klientów oddzielnie.

Przedstawiany program obsługuje nie tylko złotówki, ale również inne waluty. Fakturowanie+ umożliwia drukowanie faktur eksportowych w języku angielskim, a także wybór stawki VAT oraz metody uiszczania należności. Warto mieć na uwadze, że licencja daje możliwość na bezpłatne używanie programu jedynie w momencie prowadzenia działalności gospodarczej. Fakturowanie+ nie ma możliwości obsługiwania drukarek fiskalnych.

UWAGA:
Program Fakturowanie+ od 2014 roku nie jest rozwijany i nie jest dostosowany do aktualnych przepisów. Dlatego polecamy skorzystać z innych aktualnych programów do faktur.

Data aktualizacji:
20 Maj 2014

Liczba pobrań:
5

Producent:
ECLSOFT Sp. z o.o.

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Bezpłatna

Fakturowanie+: Opinie i komentarze