Faktury 1,2,3

Faktury 1,2,3 to program zarówno jedno, jak i wielostanowiskowy. Umożliwia on wystawianie wielu dokumentów, czyli na przykład faktur VAT oraz faktur VAT korygujących. Powstał on z myślą o przedsiębiorstwach, które nie posiadają gospodarki magazynowej. W oprogramowaniu znajdują się rejestry VAT, baza kontrahentów, cenników oferowanych dóbr oraz usług.

Występuje biblioteka walut, stawek walut, a jednakże jednostek miar oraz symboli PKWiU.

Zaleta związana z programem Faktury 1,2, 3 to obsługa każdego rodzaju faktur VAT oraz korekt, jest on w stanie funkcjonować w trybie dużej ilości wystawców pojmowanych jako osobne podmioty gospodarcze.

Aplikacja sprzyja przedsiębiorcom oferującym swoje towary poza granice naszego kraju, gdyż dokumenty mogą być wystawane w wybranych walutach oraz języku polskim i angielskim.

Możliwe jest eksportowanie faktur do następujących formatów: PDF, HTML, XML, TXT oraz innych. Dokumenty te mogą zostać załączone do wiadomości e-mail w formie załącznika (do tego zadania używa się aplikacji).

Aplikacja Faktury 1,2,3 powstała z myślą o firmach usługowych oraz handlowych, które nie mają gospodarki magazynowej. Interfejs został dokładnie przemyślany, gdyż wystawiane dokumenty są wolne od błędów, a do tego ich wystawianie nie jest pracochłonną czynnością.

Program powstał w technologii klient-server. Odcinek serwerowy to jeden z najbardziej wartościowych bezpłatnych silników bazodanowych, czyli serwer Firebird.

Program daje możliwość wystawiania następujących faktur:
1. faktury VAT
2. faktury VAT - zaliczka
3. faktury VAT - rozliczenie zaliczki
4. faktury VAT - Marża
5. faktury VAT - Mały Podatnik
6. faktury VAT - Unia Europejska
7. faktury VAT - unijna uproszczona
8. faktury VAT - Eksport
9. faktury Proforma.

Faktury 1,2,3 posiada jeszcze więcej zalet. Umożliwia on kontrolę wpisywanych numerów NIP i numerów kont bankowych. Program wykonuje zestawienie sprzedaży w oparciu o konkretne rodzaje faktur, zestawienie sprzedaży na podstawie konkretnych odbiorców, danych miesięcy oraz zakresów miesięcy, a także zestawienie sprzedaży za wybranych okres w ujęciu dat dziennych z wzięciem pod uwagę rodzaju faktur oraz wybranych odbiorców.

Aplikacja jest warta uwagi ze względu na wiele funkcji, które wpływają na szybkie wystawianie dowodów, a także wprowadzanie zmian w gotowych dokumentach. Dzięki zastosowaniu odpowiednich funkcji można sortować, wyszukiwać oraz filtrować znajdujące się w bazie dokumenty. Interfejs jest konfigurowalny, a do tego posiada wiele opcji oraz funkcji, dlatego może spełniać wszystkie potrzeby użytkownika.

UWAGA:
Program od 2012 roku nie jest rozwijany, a producent zakończył działalność. Dlatego polecamy skorzystać z innych aktualnych programów do faktur.

Data aktualizacji:
24 Lipiec 2012

Producent:
A.M.M. Studio Oprogramowania

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1054
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 271
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 108
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 174
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 46
Ranking programów do fakturowania »

Faktury 1,2,3: Opinie i komentarze