Faktury Express

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Faktury Express to najnowsza wersja programu do fakturowania, który słynie ze swojej prostoty, a jednocześnie posiada wszystkie niezbędne funkcje oraz opcje. Jest sprzedawany w wersji Mini, Standard i Premium.

Program daje możliwość wystawiania koniecznych dokumentów związanych ze sprzedażą, a dodatkowo użytkownik ma wpływ na ich wygląd oraz walutę, która widnieje na dowodzie.

Oprogramowanie Faktury Express posiada wiele opcji, między innymi uzupełnianie rejestru sprzedaży, wygenerowanych faktur, kontrahentów, posiadanych towarów oraz sprzedawców.Potrzebne jest nabycie tylko jednej licencji programu, dzięki której wiele przedsiębiorstw jest w stanie wystawiać potrzebne faktury.

Program posiada moduł kasowy (ma on możliwość wydawać resztę), moduł wydruku przelewów (zarówno do faktury, jak i ZUS oraz US) oraz zarządza on kodami kreskowymi oferowanych towarów.

Od czasu wprowadzenia wersji 6, program bazuje na nowej bazie danych, a dokładniej chodzi o Firebird. W związku z tym posiada on wiele udogodnień, jak chociażby wprowadzenie grup kontrahentów, towarów, paragonów.
Kolejnym udoskonaleniem jest automatyczne określanie liczby towarów, możliwość wystawienia faktury zaliczkowe, faktury VAT marża, kursy walut z NBP, drukowanie kopert także nie stanowi problemu.

W wersji na rok 2022 dodano pliki JPK_FA (4), windykacje, obsługę szyfrowania TLS przy wysyłce maili i pobieraniu kursów NBP oraz danych firm z GUS. Program został też dostosowany do Windows 11.

W zależności do wersji program kosztuje od 180 do 420zł netto + koszty aktualizacji od 90 - 210zł netto.

Data aktualizacji:
11 Luty 2022

Liczba pobrań:
43

Producent:
Polpress.pl

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1073
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 274
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 110
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 184
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

Faktury Express: Opinie i komentarze