Faktury Express

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Faktury Express to najnowsza wersja programu do fakturowania, który słynie ze swojej prostoty, a jednocześnie posiada wszystkie niezbędne funkcje oraz opcje. Jest sprzedawany w wersji Mini, Standard i Premium.

Program daje możliwość wystawiania koniecznych dokumentów związanych ze sprzedażą, a dodatkowo użytkownik ma wpływ na ich wygląd oraz walutę, która widnieje na dowodzie.

Oprogramowanie Faktury Express posiada wiele opcji, między innymi uzupełnianie rejestru sprzedaży, wygenerowanych faktur, kontrahentów, posiadanych towarów oraz sprzedawców.Potrzebne jest nabycie tylko jednej licencji programu, dzięki której wiele przedsiębiorstw jest w stanie wystawiać potrzebne faktury.

Program posiada moduł kasowy (ma on możliwość wydawać resztę), moduł wydruku przelewów (zarówno do faktury, jak i ZUS oraz US) oraz zarządza on kodami kreskowymi oferowanych towarów.

Od czasu wprowadzenia wersji 6, program bazuje na nowej bazie danych, a dokładniej chodzi o Firebird. W związku z tym posiada on wiele udogodnień, jak chociażby wprowadzenie grup kontrahentów, towarów, paragonów.
Kolejnym udoskonaleniem jest automatyczne określanie liczby towarów, możliwość wystawienia faktury zaliczkowe, faktury VAT marża, kursy walut z NBP, drukowanie kopert także nie stanowi problemu.

W zależności do wersji program kosztuje od 150 do 350zł + koszty aktualizacji od 75 - 175zł.

Data aktualizacji:
13 Wrzesień 2020

Liczba pobrań:
3

Producent:
Polpress.pl

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

Faktury Express: Opinie i komentarze