++Faktury LT

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

++Faktury LT jest programem do fakturowania dla nievatowców, który ma możliwość edytowania informacji oraz drukowanie faktur na wszystkich typach drukarek. Dzięki aplikacji użytkownik zaoszczędzi sporo czasu, gdyż ma miejsce walidacja numerów NIP, REGON, PESEL, a także kont bankowych IBAN. Można skorzystać z podręcznej bazy kodów pocztowych, drukowania pojedynczych dokumentów, albo wręcz przeciwnie - większej ilości faktur.

Przygotowane dokumenty mogą zostać zgromadzone w formie PDF.

Kiedy wprowadzi się odpowiednie ustawienia, program ++FakturyLT dostarcza faktury do kontrahentów (odbywa się to mailowo, a dokument widnieje w załączniku). Użytkownicy mogą korzystać z kartotek kontrahentów, towarów oraz usług, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie precyzyjnej ewidencji klientów oraz oferowanych dóbr.

Prezentowana aplikacja ++Faktury LT daje możliwość tworzenia zaawansowanych statystyk, wykresów oraz zestawień. Mowa chociażby o bilansie sprzedaży wg asortymentu, sprzedaży wg kontrahentów oraz innych.

Cennik programu ++FakturyLT:

Koszt programu to 99zł netto.

Z informacji dostępnych na stronie producenta wynika, że program ++FakturyLT nie był od 7 lat aktualizowany! W związku z tym w wielu aspektach może być niezgodny z aktualnymi przepisami. Dlatego nie zalecamy instalacji i korzystania z tego oprogramowania.

Data aktualizacji:
25 Grudzień 2013

Liczba pobrań:
4

Producent:
Quanteco

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1073
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 274
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 110
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 184
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

++Faktury LT: Opinie i komentarze