++Faktury LT

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

++Faktury LT jest programem do fakturowania dla nievatowców, który ma możliwość edytowania informacji oraz drukowanie faktur na wszystkich typach drukarek. Dzięki aplikacji użytkownik zaoszczędzi sporo czasu, gdyż ma miejsce walidacja numerów NIP, REGON, PESEL, a także kont bankowych IBAN. Można skorzystać z podręcznej bazy kodów pocztowych, drukowania pojedynczych dokumentów, albo wręcz przeciwnie - większej ilości faktur.

Przygotowane dokumenty mogą zostać zgromadzone w formie PDF.

Kiedy wprowadzi się odpowiednie ustawienia, program ++FakturyLT dostarcza faktury do kontrahentów (odbywa się to mailowo, a dokument widnieje w załączniku). Użytkownicy mogą korzystać z kartotek kontrahentów, towarów oraz usług, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie precyzyjnej ewidencji klientów oraz oferowanych dóbr.

Prezentowana aplikacja ++Faktury LT daje możliwość tworzenia zaawansowanych statystyk, wykresów oraz zestawień. Mowa chociażby o bilansie sprzedaży wg asortymentu, sprzedaży wg kontrahentów oraz innych.

Cennik programu ++FakturyLT:

Koszt programu to 99zł netto.

Z informacji dostępnych na stronie producenta wynika, że program ++FakturyLT nie był od 7 lat aktualizowany! W związku z tym w wielu aspektach może być niezgodny z aktualnymi przepisami. Dlatego nie zalecamy instalacji i korzystania z tego oprogramowania.

Data aktualizacji:
25 Grudzień 2013

Liczba pobrań:
1

Producent:
Quanteco

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

++Faktury LT: Opinie i komentarze