Faqt

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Program Faqt umożliwia przedsiębiorcy wystawianie faktur VAT, rachunków, paragonów, czyli dowodów sprzedaży, a także dokumentów KP oraz KW. Możliwe jest również uzupełnianie kartotek towarów, usług i kontrahentów.

Przedsiębiorca może skorzystać z jednej z wielu numeracji rocznych, albo ewentualnie miesięcznych. Prezentowane oprogramowanie bazuje na systemie bazodanowym FileMaker Pro Advanced, który powstał już w 1985 roku.

Wszystkie informacje gromadzone zostają na komputerze w bazie, która wykazuje niezaprzeczalne bezpieczeństwo.

Wątpliwą zaletą programu jest brak przymusowego połączenia z Internetem. Faqt jest przeznaczony przede wszystkim dla osób posiadających komputery z firmy Apple, jednakże sprzęt zainstalowany z Windows także będzie pracował bez zarzutu.

Używanie jednej bazy faktur oraz dokumentów nie wiąże się z dodatkowymi kosztami i dotyczy tozarówno Maca, jak i Windowsa. Plik w którym można znaleźć dane (baza) jest taki sam w przypadku obu platform.

Uwaga! Program nie był od dwóch lat aktualizowany i nie obsługuje obowiązkowych plików JPK!

Data aktualizacji:
11 Wrzesień 2020

Liczba pobrań:
100

Producent:
QART Serwis

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows MacOS

Licencja:
Demo

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1073
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 274
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 110
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 184
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

Faqt: Opinie i komentarze