Firmino

Firmino to sprytne rozwiązanie bazujące na modelu SaaS. Program przysłuży się przede wszystkim mikro oraz małym firmom. Aplikacja zacznie pracę po połączeniu z Internetem oraz przy zastosowaniu dowolnej przeglądarki.

Dzięki aplikacji możliwe jest wystawianie faktur, kierowanie bazą produktów, kontrahentów, a także kontaktów.

Oprócz tego Firmino oferuje swoim użytkownikom kalendarz, dzięki któremu wszystkie zadania oraz czas zostaną z sobą zsynchronizowane. Przy pomocy funkcji analiz możliwe jest monitorowanie sprzedaży odbywającej się w firmie.

Kiedy przedsiębiorca decyduje się na podstawową wersję programu, czyli określaną mianem BASIC nie musi liczyć się z jakimikolwiek kosztami. Osoby, które pragną z niej korzystać przez okres 3 miesięcy mogą się cieszyć wszystkimi funkcjami aplikacji Firmino. Kiedy wybór padnie na wersję STANDARD, miesięczny koszt będzie równy 7,20 zł, a wersja PRO to 14,40 zł miesięcznie. Przy takim wyborze także korzysta się z 3 miesięcznej bezpłatnej subskrypcji.

Data aktualizacji:
23 Styczeń 2022

Producent:
Streamsoft

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Płatna

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1105
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 285
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 112
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 190
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

Firmino: Opinie i komentarze