ksara Faktury

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Ksara Faktury jest programem przeznaczonym do fakturowania głównie w sektorze MŚP. Zajmuje się on obsługą dowolnej ilości sprzedawców (służy do tego jedna licencja).

Program ksara Faktury umożliwia tworzenie Faktur VAT, VAT MP, VAT RR, proformy, faktur z odwrotnym obciążeniem, zaliczkowych oraz końcowych. Wystawia również faktury marża, duplikaty, a także dokumenty korygujące.

Nic nie stoi na przeszkodzie w tworzeniu faktur walutowych, których wartość VAT występuje w złotówkach. W Ksarze wystawisz również rachunki, a kwestia numeracji jest dobrowolną decyzją użytkownika.

Ksara Faktury posiada rejestr sprzedaży i płatności, co sprawia, że informacje na temat opóźniających się płatności znajdują się w jednym miejscu. Program obsługuje nie tylko złotówki, ale również EUR, USD, AUD, CAD, CHF, GBP, JPY i RUB.

W trakcie uzupełniania cen produktów można wybrać zarówno cenę netto, jak i brutto. Istnieje możliwość, aby wszyscy sprzedawcy posiadali parę kont bankowych. Dzięki stosowaniu programu możliwe jest uzyskanie zestawień dokumentów oraz kontrolowanie plików skierowanych do druku, co sprawia, że unika się błędów oraz pomyłek. Niektóre czynności odbywają się w sposób automatyczny, co skraca czas wykonywania zadań i obowiązków. Istnieje opcja na przesyłanie faktur przy pomocy maila, a także wzbogacanie ich o kod QR do płatności mobilnych. Program KsaraFaktury umożliwia zastosowanie oddzielnego logo firmy dla wszystkich sprzedawców.

Prezentowane oprogramowanie ma możliwość wystawania dokumentów dopasowanych do zmian, które miały miejsce w przepisach w dniu 1 stycznia 2014, w związku z tym tworzy on Jednolity Plik Kontrolny (JPK). Kiedy użytkownik posiada wersję demonstracyjną nie może drukować faktur. Istnieje jednak możliwość na uzyskanie czasowej licencji, żeby sprawdzić dostępne w aplikacji Ksara Faktury funkcje.

Roczna licencja programu na jedno stanowisko to koszt 180zł netto.

UWAGA: Ze strony producenta wynika, że program nie był aktualizowany od 2018 roku!

Data aktualizacji:
17 Marzec 2020

Liczba pobrań:
13

Producent:
internet ART

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows MacOS

Licencja:
Demo

ksara Faktury: Opinie i komentarze