ksara Faktury

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Ksara Faktury jest programem przeznaczonym do fakturowania głównie w sektorze MŚP. Zajmuje się on obsługą dowolnej ilości sprzedawców (służy do tego jedna licencja).

Program ksara Faktury umożliwia tworzenie Faktur VAT, VAT MP, VAT RR, proformy, faktur z odwrotnym obciążeniem, zaliczkowych oraz końcowych. Wystawia również faktury marża, duplikaty, a także dokumenty korygujące.

Nic nie stoi na przeszkodzie w tworzeniu faktur walutowych, których wartość VAT występuje w złotówkach. W Ksarze wystawisz również rachunki, a kwestia numeracji jest dobrowolną decyzją użytkownika.

Ksara Faktury posiada rejestr sprzedaży i płatności, co sprawia, że informacje na temat opóźniających się płatności znajdują się w jednym miejscu. Program obsługuje nie tylko złotówki, ale również EUR, USD, AUD, CAD, CHF, GBP, JPY i RUB.

W trakcie uzupełniania cen produktów można wybrać zarówno cenę netto, jak i brutto. Istnieje możliwość, aby wszyscy sprzedawcy posiadali parę kont bankowych. Dzięki stosowaniu programu możliwe jest uzyskanie zestawień dokumentów oraz kontrolowanie plików skierowanych do druku, co sprawia, że unika się błędów oraz pomyłek. Niektóre czynności odbywają się w sposób automatyczny, co skraca czas wykonywania zadań i obowiązków. Istnieje opcja na przesyłanie faktur przy pomocy maila, a także wzbogacanie ich o kod QR do płatności mobilnych. Program KsaraFaktury umożliwia zastosowanie oddzielnego logo firmy dla wszystkich sprzedawców.

Prezentowane oprogramowanie ma możliwość wystawania dokumentów dopasowanych do zmian, które miały miejsce w przepisach w dniu 1 stycznia 2014, w związku z tym tworzy on Jednolity Plik Kontrolny (JPK). Kiedy użytkownik posiada wersję demonstracyjną nie może drukować faktur. Istnieje jednak możliwość na uzyskanie czasowej licencji, żeby sprawdzić dostępne w aplikacji Ksara Faktury funkcje.

Roczna licencja programu na jedno stanowisko to koszt 180zł netto.

UWAGA: Ze strony producenta wynika, że program nie był aktualizowany od 2018 roku!

Data aktualizacji:
17 Marzec 2020

Liczba pobrań:
33

Producent:
internet ART

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows MacOS

Licencja:
Demo

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1073
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 274
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 110
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 184
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

ksara Faktury: Opinie i komentarze