Lefthand Sprzedaż i Magazyn

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Program Lefthand Sprzedaż i Magazyn zajmuje się fakturowaniem oraz obsługą magazynów. Aplikacja umożliwia efektywne zarządzanie fakturami VAT, a także innymi dokumentami, które biorą udział w obrocie magazynu oraz zamówień.

Lefthand Sprzedaż i Magazyn posiada wiele zalet, pierwsza z nich związana jest z przenoszeniem danych między komputerami, które posiadają system Windows oraz Linux. Aplikacja jest udostępniona dla obu wymienionych powyżej platformach, co stanowi sporą różnicę w porównaniu do innych dostępnych programów.

System Linux jest wspierany przy pomocy następujących dystrybucji: Fedora, Mandriva, Aurox, SuSe, KUbuntu, Slackware czy Debian.

Lefthand Sprzedaż i Magazyn posiada moduły przeznaczone do kierowania sprzedażą oraz fakturowania, zajmuje się obsługą faktur VAT, a także zamówień na towary oraz usługi. W skład aplikacji wchodzi także moduł remanentów, katalog towarów i usług, a także ewidencji magazynowej (zarządzanie dowolną liczbą magazynów).

Warto wiedzieć, że program posiada moduł CRM, czyli centrum wiedzy na temat kontrahentów oraz reprezentantów przedsiębiorstwa. Lefthand Sprzedaż i Magazyn daje możliwość korzystania z wielu funkcji. Mowa o analizie logowania do programu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pracować w sieci LAN, Internet itd. Program oferuje rozpoczęcie pracy przy zastosowaniu przeglądarki internetowej (używając oprogramowania nxserver). Odbywa się eksportowanie danych z okien przeglądania do arkusza kalkulacyjnego, a także do formatu PDF.

Ostatnia, ale niemniej ważna zaleta jest związana z eksportowaniem danych pozyskanych z raportów do arkusza kalkulacyjnego. Wersja trial służy użytkownikowi przez 35 dni. Aby program funkcjonował dalej po upływie tego czasu konieczne jest nabycie licencji. Warto mieć na uwadze, że program wyświetla reklamy.

Roczny abonament na program kosztuje 230zł netto, a jeśli chcemy korzystać z pomocy technicznej to w kolejnym roku koszt wzrasta do 380zł netto.

Data aktualizacji:
21 Lipiec 2022

Liczba pobrań:
122

Producent:
Lefthand Sp. z o.o

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows Linux

Licencja:
Trial

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1073
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 274
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 110
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 184
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

Lefthand Sprzedaż i Magazyn: Opinie i komentarze