Lefthand Sprzedaż i Magazyn

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Program Lefthand Sprzedaż i Magazyn zajmuje się fakturowaniem oraz obsługą magazynów. Aplikacja umożliwia efektywne zarządzanie fakturami VAT, a także innymi dokumentami, które biorą udział w obrocie magazynu oraz zamówień.

Lefthand Sprzedaż i Magazyn posiada wiele zalet, pierwsza z nich związana jest z przenoszeniem danych między komputerami, które posiadają system Windows oraz Linux. Aplikacja jest udostępniona dla obu wymienionych powyżej platformach, co stanowi sporą różnicę w porównaniu do innych dostępnych programów.

System Linux jest wspierany przy pomocy następujących dystrybucji: Fedora, Mandriva, Aurox, SuSe, KUbuntu, Slackware czy Debian.

Lefthand Sprzedaż i Magazyn posiada moduły przeznaczone do kierowania sprzedażą oraz fakturowania, zajmuje się obsługą faktur VAT, a także zamówień na towary oraz usługi. W skład aplikacji wchodzi także moduł remanentów, katalog towarów i usług, a także ewidencji magazynowej (zarządzanie dowolną liczbą magazynów).

Warto wiedzieć, że program posiada moduł CRM, czyli centrum wiedzy na temat kontrahentów oraz reprezentantów przedsiębiorstwa. Lefthand Sprzedaż i Magazyn daje możliwość korzystania z wielu funkcji. Mowa o analizie logowania do programu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pracować w sieci LAN, Internet itd. Program oferuje rozpoczęcie pracy przy zastosowaniu przeglądarki internetowej (używając oprogramowania nxserver). Odbywa się eksportowanie danych z okien przeglądania do arkusza kalkulacyjnego, a także do formatu PDF.

Ostatnia, ale niemniej ważna zaleta jest związana z eksportowaniem danych pozyskanych z raportów do arkusza kalkulacyjnego. Wersja trial służy użytkownikowi przez 35 dni. Aby program funkcjonował dalej po upływie tego czasu konieczne jest nabycie licencji. Warto mieć na uwadze, że program wyświetla reklamy.

Roczny abonament na program kosztuje 199zł netto, a jeśli chcemy korzystać z pomocy technicznej to w kolejnym roku koszt wzrasta do 330zł netto.

Data aktualizacji:
17 Marzec 2020

Liczba pobrań:
14

Producent:
Lefthand Sp. z o.o

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows Linux

Licencja:
Trial

Lefthand Sprzedaż i Magazyn: Opinie i komentarze