maszfakture

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Maszfakture jest nowoczesną aplikacją służącą do dostarczania faktur drogą elektroniczną.

Ruch ten odbywa się między systemami handlowymi oraz księgowymi. Dzięki zastosowaniu programu możliwe jest ekspresowe doręczenie wystawionych dokumentów. Może otrzymać je zarówno kontrahent, jak i system księgowy biura rachunkowego.Masz Fakturke opiera się na aktualnych przepisach prawa o rachunkowości. Faktury w formie elektronicznej zostają dostarczane od kontrahentów do cieszących się największą popularnością aplikacji handlowych oraz księgowych. Wyróżnia się wśród nich na przykład takich producentów jak: Comarch, InsERT, Sage oraz Asseco.

Prezentowany program sprawia, że przedsiębiorca oraz kontrahenci z nim współdziałający zyskują wiele czasu, który w normalnych warunkach trzeba przeznaczyć na ręczne przepisywanie faktur do programów zajmujących się księgowością oraz tych o charakterze handlowym. Maszfakturke sprawia, że istnieje naprawdę niewielkie ryzyko na wystąpienie błędów oraz pomyłek. Oprogramowanie jest przede wszystkim łatwe w obsłudze, co sprawia, że nawet osoby bez większej znajomości interfejsu nie mają problemów z jego stosowaniem.

Podstawowa wersja oprogramowania nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami dla przedsiębiorstwa oraz biura rachunkowego. W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat dostępnych abonamentów należy udać się na oficjalną stronę internetową programu.

Miesięczny koszt programu uzależniony jest od ilości dokumentów. Wersja nielimitowana to koszt 28zł/mc

Data aktualizacji:
17 Marzec 2020

Liczba pobrań:
8

Producent:
iDMK Sp. z o.o.

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Bezpłatna

maszfakture: Opinie i komentarze