Mega Fakturka Lite

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Mega Fakturka Lite jest bezpłatnym programem przeznaczonym do fakturowania. Powstał on z myślą o niewielkich firmach, które nie wymagają gospodarki magazynowej. Program ma możliwość wystawiania dokumentów sprzedaży, czyli faktur VAT i bez VAT.

Niewątpliwą zaletą oprogramowania jest uzupełnianie szczegółowej kartoteki odnośnie kontrahentów, posiadanych towarów, a także dokumentów, które zostały już wystawione.

Kartoteki te dają możliwość przechowywania informacji na temat klientów (przez pojęcie informacje rozumie się adres, NIP, REGON czy numer telefonu) oraz towarów (nazwę, stawkę VAT, jednostkę miary, cenę i inne dane).

Oprogramowanie umożliwia wydrukowanie cennika i zestawienia sprzedaży za konkretny okres. Można także sporządzić raport płatności, które jeszcze nie zostały uiszczone oraz wydrukować nadruki posiadające dane adresowe wykorzystywane na kopertach. Program Mega Fakturka Lite daje możliwość definiowania przelewów (nie tylko do kontrahentów, ale również ZUS oraz US).

W darmowej wersji programu można wystawić tylko: Faktura VAT i Faktura bez VAT dla firm zwolnionych z VAT. Dostępne jest wyłącznie fakturownie i nie ma obowiązkowych plików JPK-FA, które mogą zostać zarządane przez Urząd Skarbowy. Dlatego nie zalecamy korzystania z tego oprogramowania.

Licencja na podstawową wersję Mega Fakturka PRO to koszt od 149zł do 449 netto od stanowiska + koszty późniejszych aktualizacji do nowszej wersji.

Data aktualizacji:
17 Marzec 2020

Liczba pobrań:
65

Producent:
M2dev

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Bezpłatna

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1105
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 285
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 112
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 190
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

Mega Fakturka Lite: Opinie i komentarze