Obsługa Sprzedaży ObSp START

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Program ObSp START jest darmową wersją aplikacji przeznaczoną do zarządzania sprzedażą, eksportowania plików JPK oraz tworzenia faktur sprzedażowych. Program posiada opcję PrzyjaznejFaktury, czyli płatności mobilnej z wykorzystaniem kodu QR, która nie wiąże się z pobieraniem prowizji. Wśród cech charakterystycznych programu ObSp START należy wymienić możliwość wystawiania faktur sprzedażowych krajowych, wewnątrzwspólnotowych oraz poza wspólnotowych. Oprócz tego można eksportować pliki JPK (JPK_FA oraz JPK_VAT).

Nic nie stoi na przeszkodzie w tworzeniu niewymagających prowizji Przyjaznych Faktur, które mogą zostać uiszczone oraz zaksięgowane przez kontrahenta bez jakiejkolwiek zwłoki w czasie. W programie odbywa się zarządzanie tylko z jednego stanowiska. Możliwe jest wykonywanie korekt oraz zestawień sprzedaży.

Niewątpliwą zaletą ObSp START firmy Varico jest wykonywanie rejestrów upraszczających analizę, a także zarządzanie sprzedażą. W programie odbywa się automatyczny wydruk do PDF oraz wysyłka mailowa. Dostępny jest przelicznik jednostki miary. Kiedy mowa o eksporcie, odbywa się on do następujących programów Varico: - KPiR, - KSH.

Licencja jednostanowiskowa programu kosztuje:
- 349zł netto / rok w wersji bez magazynu
- 649zł netto / rok z magazynem.

Data aktualizacji:
02 Marzec 2020

Liczba pobrań:
10

Producent:
Varico

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Bezpłatna

Obsługa Sprzedaży ObSp START: Opinie i komentarze