Obsługa Sprzedaży ObSp START

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Program ObSp START jest darmową wersją aplikacji przeznaczoną do zarządzania sprzedażą, eksportowania plików JPK oraz tworzenia faktur sprzedażowych. Program posiada opcję PrzyjaznejFaktury, czyli płatności mobilnej z wykorzystaniem kodu QR, która nie wiąże się z pobieraniem prowizji. Wśród cech charakterystycznych programu ObSp START należy wymienić możliwość wystawiania faktur sprzedażowych krajowych, wewnątrzwspólnotowych oraz poza wspólnotowych. Oprócz tego można eksportować pliki JPK (JPK_FA oraz JPK_VAT).

Nic nie stoi na przeszkodzie w tworzeniu niewymagających prowizji Przyjaznych Faktur, które mogą zostać uiszczone oraz zaksięgowane przez kontrahenta bez jakiejkolwiek zwłoki w czasie. W programie odbywa się zarządzanie tylko z jednego stanowiska. Możliwe jest wykonywanie korekt oraz zestawień sprzedaży.

Niewątpliwą zaletą ObSp START firmy Varico jest wykonywanie rejestrów upraszczających analizę, a także zarządzanie sprzedażą. W programie odbywa się automatyczny wydruk do PDF oraz wysyłka mailowa. Dostępny jest przelicznik jednostki miary. Kiedy mowa o eksporcie, odbywa się on do następujących programów Varico: - KPiR, - KSH.

Licencja jednostanowiskowa programu kosztuje:
- 399zł netto / rok w wersji bez magazynu
- 849zł netto / rok z magazynem.

Data aktualizacji:
08 Lipiec 2022

Liczba pobrań:
25

Producent:
Varico

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Bezpłatna

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1073
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 274
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 110
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 184
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

Obsługa Sprzedaży ObSp START: Opinie i komentarze