Pakiet przedsiębiorcy - Faktura VAT

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Pakiet przedsiębiorcy – Faktura VAT powstał z myślą o firmach usługowych oraz zajmujących się handlem, które nie posiadają magazynu. Aplikacja jest nieskomplikowana oraz niewielka i umożliwia fakturowanie. Wśród możliwości programu wymienia się więc tworzenie faktur VAT, paragonów, faktur zaliczkowych, faktur końcowych, faktur odwrotnego obciążenia, faktur procedur marżowych oraz faktur VAT-RR. Pakiet przedsiębiorcy – Faktura VAT daje możliwość na wystawienie faktur pro forma, faktur uproszczonych, faktur walutowych, faktur eksportowych, dostaw wewnątrzwspólnotowych, a nawet not korygujących.

Kolejną, bardzo ważną cechą jest tworzenia faktur w wybranych przez użytkownika walutach oraz co za tym idzie uzyskiwanie w sposób całkowicie automatyczny kursów walut z NBP.

Program oferuje generowanie ofert oraz zamówień przeznaczonych dla kontrahentów oraz tworzenie i dostarczanie informacji powiązanych z kontrolą skarbową – chodzi o JPK, czyli Jednolity Plik Kontrolny. Prezentowana aplikacja do fakturowania współdziała z czytnikami kodów kreskowych oraz drukarkami fiskalnymi, które obsługują protokoły Posnet oraz Thermal. Informacje na temat kontrahentów mogą zostać uzyskane przy pomocy bazy CEiDG (potrzebny jest jedynie numer NIP).

Dzięki aplikacji Pakiet przedsiębiorcy – Faktura VAT producenta Fineco Software możliwe jest określenie własnych jednostek miar, metod uiszczania należności, stawek VAT, kategorii towarów oraz usług. Można również realizować wysyłkę dokumentów przy pomocy e-mail. Dokumenty te zostaną dostarczone bezpośrednio do kontrahentów. Tworzenie graficznych oraz tabelarycznych zestawień oraz statystyk sprzedaży na podstawie informacji widniejących w programie w oparciu o dużą ilość kryteriów to jeszcze jedna zaleta programu. Dzięki wersji testowej można spróbować wszystkich opcji oferowanych przez Pakiet przedsiębiorcy – Faktura VAT. Wersja ta wygasa jednak po 14 dniach.

Programy Pakiet Przedsiębiorcy przeznaczone są wyłącznie dla komputerów z systemem Microsoft Windows. Nie można ich uruchomić bezpośrednio na komputerach Apple z systemem Mac OS, ani na komputerach z systemem Linux.

Licencja jednostanowiskowa kosztuje 299,99zł netto + koszty aktualizacji po roku użytkowania.

Data aktualizacji:
02 Marzec 2020

Liczba pobrań:
2

Producent:
Fineco Software

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

Pakiet przedsiębiorcy - Faktura VAT: Opinie i komentarze