Pakiet przedsiębiorcy - Faktura VAT

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Pakiet przedsiębiorcy – Faktura VAT powstał z myślą o firmach usługowych oraz zajmujących się handlem, które nie posiadają magazynu. Aplikacja jest nieskomplikowana oraz niewielka i umożliwia fakturowanie. Wśród możliwości programu wymienia się więc tworzenie faktur VAT, paragonów, faktur zaliczkowych, faktur końcowych, faktur odwrotnego obciążenia, faktur procedur marżowych oraz faktur VAT-RR. Pakiet przedsiębiorcy – Faktura VAT daje możliwość na wystawienie faktur pro forma, faktur uproszczonych, faktur walutowych, faktur eksportowych, dostaw wewnątrzwspólnotowych, a nawet not korygujących.

Kolejną, bardzo ważną cechą jest tworzenia faktur w wybranych przez użytkownika walutach oraz co za tym idzie uzyskiwanie w sposób całkowicie automatyczny kursów walut z NBP.

Program oferuje generowanie ofert oraz zamówień przeznaczonych dla kontrahentów oraz tworzenie i dostarczanie informacji powiązanych z kontrolą skarbową – chodzi o JPK, czyli Jednolity Plik Kontrolny. Prezentowana aplikacja do fakturowania współdziała z czytnikami kodów kreskowych oraz drukarkami fiskalnymi, które obsługują protokoły Posnet oraz Thermal. Informacje na temat kontrahentów mogą zostać uzyskane przy pomocy bazy CEiDG (potrzebny jest jedynie numer NIP).

Dzięki aplikacji Pakiet przedsiębiorcy – Faktura VAT producenta Fineco Software możliwe jest określenie własnych jednostek miar, metod uiszczania należności, stawek VAT, kategorii towarów oraz usług. Można również realizować wysyłkę dokumentów przy pomocy e-mail. Dokumenty te zostaną dostarczone bezpośrednio do kontrahentów. Tworzenie graficznych oraz tabelarycznych zestawień oraz statystyk sprzedaży na podstawie informacji widniejących w programie w oparciu o dużą ilość kryteriów to jeszcze jedna zaleta programu. Dzięki wersji testowej można spróbować wszystkich opcji oferowanych przez Pakiet przedsiębiorcy – Faktura VAT. Wersja ta wygasa jednak po 14 dniach.

Programy Pakiet Przedsiębiorcy przeznaczone są wyłącznie dla komputerów z systemem Microsoft Windows. Nie można ich uruchomić bezpośrednio na komputerach Apple z systemem Mac OS, ani na komputerach z systemem Linux.

Licencja jednostanowiskowa kosztuje 349,99zł + koszty aktualizacji po roku użytkowania.

Data aktualizacji:
29 Sierpień 2022

Liczba pobrań:
27

Producent:
Fineco Software

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Trial

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1073
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 274
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 110
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 184
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 49
Ranking programów do fakturowania »

Pakiet przedsiębiorcy - Faktura VAT: Opinie i komentarze

Sebastian
25 Wrzesień 2022

My korzystamy teraz z programu ***, bardzo dobra opcja za naprawdę rozsądną cenę w rocznej licencji. Dobra obsługa techniczna, wersja próbna na miesiąc.