++Rachunki SQL

++RachunkiSQL jest programem posiadającym wiele funkcji oraz możliwości, a służy on przede wszystkim do wystawiania rachunków. Program powstał z myślą o użytkownikach, którzy zajmują się prowadzeniem własnej firmy i jednocześnie są zwolnienie z podatku. Aplikacja ma możliwość szybkiego ewidencjonowania sprzedaży przy pomocy rachunków. Informacje widniejące w programie mogą zostać bardzo szybko zmienione, a rachunek wydrukowany (można używać wszystkich drukarek).


Program ++Rachunki SQL posiada wiele funkcji, które przekładają się na zaoszczędzenie czasu oraz ułatwienie życia przedsiębiorcy. Aplikacja została wzbogacona o podręczną bazę kodów pocztowych. Użytkownik ma możliwość drukowania pojedynczych dokumentów, albo całych serii. Walidacja numerów NIP oraz PESEL to niewątpliwa korzyść związana z używaniem prezentowanego programu. Dokumenty wygenerowane w programie mogą zostać zapisane jako pliki PDF, a także dostarczone kontrahentom (e-mail). ++RachunkiSQL posiada kartoteki klientów, a także oferowanych towarów i usług. Dostępne są zaawansowane statystyki, wykresy oraz zestawienia, dzięki czemu działalność firmy przebiega bez jakichkolwiek trudności oraz nieporozumień.

Data aktualizacji:
25 Maj 2013

Producent:
Quanteco

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Demo

TOP 5 Programów do faktur
 1. Faktura XLPolecamy

  Najlepszy obecnie program na rynku, co miesiąc 10 faktur za darmo, wersja bez limitu tylko 8zł/mc. W pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

  Pobrano: 1054
 2. ELISOFT Faktury 2022

  ELISOFT Faktury posiada wszystkie cechy, których może wymagać przedsiębiorca prowadzący swoją firmę. Pierwsza i najważniejsza cecha programu to umiejętność wystawiania faktur.

  Pobrano: 271
 3. Faktura Light

  Faktura Light to przede wszystkim bardzo łatwy oraz przyjemny w obsłudze program, którego zadaniem jest wystawianie najbardziej popularnych dokumentów biorących udział w sprzedaży.

  Pobrano: 108
 4. Proste faktury

  Proste Faktury jak sama nazwa wskazuje jest łatwym w obsłudze programem używanym do fakturowania. Wśród cech charakterystycznych należy wymienić przede wszystkim w miarę przejrzysty interfejs

  Pobrano: 174
 5. Faktura Small Business

  Program do fakturowania w podstawowej wersji od firmy MEGA-TECH. Jest to program desktopowy o w miarę intuicyjnej obsłudze.

  Pobrano: 46
Ranking programów do fakturowania »

++Rachunki SQL: Opinie i komentarze