Uni Faktura

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce

Uni Faktura jest dziełem polskiego producenta. Program powstał dla firm o różnych wielkościach oraz charakterze. Umożliwia on wystawienie wszystkich dokumentów związanych z obrotem towarów oraz usług, czyli wystawianie faktur, paragonów fiskalnych, umożliwia kontrolę stanów magazynowych oraz ułatwia sprawdzanie terminów płatności za przesłane faktury.

Program Uni Faktura firmy ITOpen został dopasowany do przepisów polskiego prawa, w związku z czym wszystkie wgrywające się aktualizacje mają za zadanie wprowadzanie koniecznych zmian oraz nowelizacji.

Sprawia to, że przedsiębiorcy nie muszą na bieżąco śledzić przepisów prawa i mogą spokojnie oddać się prowadzeniu własnej firmy. Twórcy programu UniFaktura pomyśleli o wszystkim, a więc zawarli oni wszystkie konieczne narzędzia, dzięki czemu wystawienie faktur oraz paragonów nie stanowi już dłużej problemu. Dodatkowo, program daje możliwość sprawdzania stanów magazynowych, nic nie stoi na przeszkodzie w tworzeniu cenników oferowanych towarów, dostępne są także inne opcje. Użytkownicy Uni Faktury tworzą raporty, bazy danych kontrahentów oraz firm z którymi współpracują, a do tego mogą wyszczególnić najbardziej istotne cele oraz zadania, ułatwia to wykonywanie wszystkich czynności w firmie.

Uni Faktura to wybór firm, którym zależy na programie posiadającym wiele możliwości oraz opcji, gdyż zajmuje się on nie tylko wystawianiem faktur, ale również wieloma innymi zadaniami. Czynności wykonywane w firmie odbywają się więc o wiele szybciej oraz sprawniej, dzięki czemu można zyskać lepszą produktywność oraz rezultaty. Przepływ informacji także ulega poprawie, gdyż sieć może być używana przez użytkowników na różnych stanowiskach. Zarządzanie programem bazuje na kreatorach, które zajmują się wypełnianiem potrzebnych pól i formularzy.

Licencja jednostanowiskowa Uni Faktury na rok kosztuje 220zł netto + 120zł rocznie za ewentualną pomoc techniczą.

Data aktualizacji:
29 Luty 2020

Liczba pobrań:
2

Producent:
ITOpen

Ocena programu:

System operacyjny:
Windows

Licencja:
Płatna

Uni Faktura: Opinie i komentarze